Murray - Qarku i Calloway

Industria ekzistuese

Në Murray, industritë tona ekzistuese nuk ofrojnë vetëm punësim. Në vend të kësaj, ata janë një pjesë jetike e komunitetit dhe janë të ngulitura në gjithçka që bëjmë. Ata marrin pjesë në jetën e atyre që jemi dhe ne, nga ana tjetër, bëjmë më të mirën për t'u kujdesur mirë për ta. Nga dita kur takohemi me një kompani përpara, ne bëjmë gjithçka që mundemi për të siguruar shëndetin dhe pasurinë e kompanive që e quajnë Murray shtëpi.

Windows Pella

Produkte: Dritare prej vinili dhe tekstil me fije qelqi

Punonjësit: 870

Saputo

Produkte: Produktet e qumështit me aromë

Punonjësit: 235

DAE-IL

Produkte: Ingranazhet dhe pjesët e trenit drejtues për makineri automobilistike dhe industriale

Punonjësit: 120

Kimike Vanderbilt

Produkte: Shtesa kimike industriale

Punonjësit: 95

Tabelat e Rezultateve Sportive

Produkte: Rezultatet & Shfaqjet Video LED

Punonjësit: 50

Ushqimet Kenlake

Produkte: Pije pluhur, drithëra të nxehtë dhe arra të kripura

Punonjësit: 342

Murray Mould & Die

Produkte: Përpunim preciz CNC, kallëpe injeksioni & gize

Punonjësit: 10

iwis Sistemet e Motorëve

Produkte: Sistemet e drejtimit të kohës për industrinë e automobilave

Punonjësit: 75

Plastikat TPG

Produkte: Sistemet e drejtimit të kohës për industrinë e automobilave

Punonjësit: 75

1004 Waldrop Drive, Murray, KY 42071
 270-762-3789     270-752-7521
Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.
Copyright © Korporata e Zhvillimit Ekonomik Murray-Calloway. Të gjitha të drejtat e rezervuara. | Kushte të përgjithshme
Dizajnimi i uebit nga EyeSite Creations